Професійна програма підвищення кваліфікації бухгалтерів сільських, селищних, міських рад
Навчання бухгалтерів сільских, селищних, міських рад проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 23 по 27 лютого.
Під час першої сесії для посадових осіб місцевого самоврядування передбачена низка тематичних зустрічей та конверсаторіумів, на яких розглядатимуться засади теорії та історії державного будівництва в Україні; тенденції соціальної та гуманітарної політики; правова та фінансова основа місцевого самоврядування.
Слухачі дізнаються про особливості сучасних політичних процесів в Україні; положення законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування»; практичне застосування Закону України «Про адміністративні послуги в Україні»; оренду земель як важливу складову розвитку товарних земельних відносин і соціального захисту селян; положення Угоди про асоціацію та посилену зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (обґрунтування, витоки, зміст).
Навчальним планом заплановано висвітлення змін щодо бюджетного законодавства України; бухгалтерського обліку; особливостей справляння єдиного внеску; подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів; індексації та коригування заробітної плати.
Слухачі візьмуть участь у серії тренінгів, що стосуватимуться формування гендерної чутливості у державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування; психології продуктивності ділового спілкування, способів вирішення конфліктів та подолання стресових ситуацій у роботі представників органів державної влади та місцевого самоврядування.
Під час практичних занять бухгалтери удосконалюватимуть свої знання щодо ведення бухгалтерського обліку за допомогою електронних таблиць Місrosoft Ехсеl та користування пошуковими системами мережі Internet.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».