Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 15:07:44

Відбулися семінари для безробітних

21.02.2015   11:58

У рамках співпраці служби зайнятості з громадськими організаціями у Чернігівському МЦЗ відбулися семінари для безробітних.

Темою одного з них було "Енергозбереження – прості кроки, великі можливості", який провели представники громадської організації "Опора". Вони розповідали про необхідність економії та збереження енергоресурсів, що є кроком до підтримки економіки держави.

Міський молодіжний центр "Жменя" провели бесіду з безробітними щодо профілактики та ефективних способів збереження здоров’я, підготовки молоді до сімейного життя, ефективного планування, адже тема семінару  була "Репродуктивне здоров’я і усвідомлене батьківство".

Під час семінарів безробітні активно спілкувалися, задавали питання, які їх цікавлять, а також ознайомилися з ефективними методами планування сім'ї та отримали корисну інформацію щодо економії електроенергії та тепла в оселі.

У заходах взяли участь 45 осіб, які перебувають на обліку у міському центрі зайнятості.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини