Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 13:05:24

ЧДПУ імені Т.Г. Шевченка запрошує всіх бажаючих взяти участь у традиційній Універсіаді

07.02.2012   10:56Агенцiя

4 березня Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка запрошує всіх бажаючих взяти участь у традиційній Універсіаді.

Для Вас це гарна можливість безкоштовно перевірити свої знання та краще підготуватись до здачі ЗНО. Для цього потрібно з 16 січня по 29 лютого 2012 року подати до Оргкомітету заповнену анкету.

Анкета надсилається на поштову адресу університету: 14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53 або подається абітурієнтом особисто за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Шевченка, 30А, кімнати 302, 304, 306. Положення про Універсіаду та зразок анкети.

Місце проведення заходу: центральний корпус ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка (вул. Гетьмана Полуботка, 53)
Телефони для довідок: (0462) 97-45-65; (0462) 60-77-86

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.