Піротехніки ДСНС навчали спеціалістів закладів освіти заходам безпеки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів
11 лютого у Чернігові на базі Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області фахівці групи піротехнічних робіт провели ознайомчий захід зі спеціалістами закладів освіти.
Метою зустрічі рятувальників і освітян постала необхідність більш глибокого співробітництва у проведенні роз'яснювальної роботи серед учнівської молоді з питань дотримання заходів безпеки при виявлені вибухонебезпечних або підозрілих предметів.
Піротехніки, які працювали в зоні проведення антитерористичної операції по знешкодженню вибухонебезпечних предметів, розповіли та наочно продемонстрували освітянам відеоматеріали, а також макети як сучасних, так і небезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни.
В ході розмови, спеціалісти закладів освіти цікавились роботою піротехніків в зоні АТО та випадками знешкодження боєприпасів на теренах області.
В свою чергу рятувальники детально розповіли про характерні ознаки вибухових пристроїв, які можуть бути замаскованих в різних предметах, пакунках, коробках і навіть дитячих іграшках та детально ознайомили із заходами безпеки.
Досить цікавим і пізнавальним виявився ознайомчий захід для обох сторін, а на його завершення освітяни отримали від рятувальників плакати та листівки профілактичного характеру з метою їх подальшого розміщення у навчальних закладах.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.