Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:24:59

Молоді лідери вчились упереджувати та вирішувати конфлікти на III Школі Лідера "Відповідальна молодь"

06.02.2015   11:53Агенцiя

Про те, як вирішувати конфлікти і які вони взагалі існують говорили сьогодні, 4 лютого, у Школі Лідера «Відповідальна молодь». Тренінг провела директор програм міжнародної громадської організації «Дім свободи України» Тетяна Бібік.

Усі учасники цьогорічного проекту, безперечно, є лідерами, кожен у своїй сфері. Та цей переконливий плюс інколи може затьмарити здоровий глузд і звичні дискусії переростають у серйозні протистояння. Та, як зазначила Тетяна Бібік, конфлікт не завжди є негативним явищем, а скоріш навпаки. Адже в такому процесіз’являється можливість почути і проаналізувати протилежні вашим погляди і в результаті знайти компроміс.

І, чи не вперше, тренінг став відкритим діалогом. Учасники ділилися власним досвідом розв’язання конфліктних ситуацій та спільно шукали вихід із ще існуючих.
Звичайно, не можна було оминути увагою найбільший існуючий конфлікт — протистояння на сході України.

— Почуту інформацію можна застосувати негайно. Практичність тренінгу просто зашкалює, — ділиться враженнями учасниця навчання, аспірантка Української академії банківської справи Аліна Височина.

Природа конфліктів наскільки різна, що збагнути її досить важко. Та після тренінгу абсолютно кожен зрозумів, що боятися їх точно не варто.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини