Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:04:50

Молоді лідери вчились упереджувати та вирішувати конфлікти на III Школі Лідера "Відповідальна молодь"

06.02.2015   11:53Агенцiя

Про те, як вирішувати конфлікти і які вони взагалі існують говорили сьогодні, 4 лютого, у Школі Лідера «Відповідальна молодь». Тренінг провела директор програм міжнародної громадської організації «Дім свободи України» Тетяна Бібік.

Усі учасники цьогорічного проекту, безперечно, є лідерами, кожен у своїй сфері. Та цей переконливий плюс інколи може затьмарити здоровий глузд і звичні дискусії переростають у серйозні протистояння. Та, як зазначила Тетяна Бібік, конфлікт не завжди є негативним явищем, а скоріш навпаки. Адже в такому процесіз’являється можливість почути і проаналізувати протилежні вашим погляди і в результаті знайти компроміс.

І, чи не вперше, тренінг став відкритим діалогом. Учасники ділилися власним досвідом розв’язання конфліктних ситуацій та спільно шукали вихід із ще існуючих.
Звичайно, не можна було оминути увагою найбільший існуючий конфлікт — протистояння на сході України.

— Почуту інформацію можна застосувати негайно. Практичність тренінгу просто зашкалює, — ділиться враженнями учасниця навчання, аспірантка Української академії банківської справи Аліна Височина.

Природа конфліктів наскільки різна, що збагнути її досить важко. Та після тренінгу абсолютно кожен зрозумів, що боятися їх точно не варто.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».