Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 22:14:40

Знайомили з послугами служби зайнятості

31.01.2015   11:37Агенцiя

З 26 по 30 січня у Чернігівському МЦЗ, Ніжинському МРЦЗ, Козелецькому, Менському, Талалаївському, Ріпкинському та Бахмацькому РЦЗ відбулися Дні відкритих дверей.

qq

qq

Заходи розпочалися з екскурсії центрами зайнятості.

Клієнтів служби зайнятості ознайомили з секторами центрів зайнятості, їх призначенням та функціями, поінформували про стан ринку праці, послуги служби зайнятості, вільні робочі місця на підприємствах, в установах та організаціях, розповіли про можливості стажування та проходження навчання на підприємствах регіону, про професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, започаткування власної справи.

Також цікавою та корисною виявилася інформація про сучасні мобільні сервіси пошуку роботи: систему автодозвону, веб-портал обласної служби зайнятості та Інтернет-портал "Труд".

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини