Знайти перше робоче місце допоможе служба зайнятості
Пройде ще небагато часу і тисячі випускників професійно-технічних і вищих навчальних закладів, отримавши дипломи, вийдуть на ринок праці в пошуках роботи.
Працевлаштуватись молодим фахівцям непросто, адже роботодавці віддають перевагу особам з досвідом роботи. Зорієнтуватися на ринку праці та знайти роботу їм допомагає служба зайнятості. З цією метою 3 лютого в Ніжинському МРЦЗ було проведено інформаційний семінар для молоді.
24 випускники профтехзакладів і вишів отримали інформацію про ситуацію ринку праці та послуги служби зайнятості. Однією з ефективних програм служби зайнятості є надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем. У разі працевлаштування за нею служба зайнятості протягом року покриває витрати роботодавця, який взяв на роботу випускника.
А протягом другого року роботодавець має зберігати робоче місце за таким працівником за власний рахунок. Таким чином, робота на дотаційному місці гарантує зайнятість “свіжоспеченому” випускнику щонайменше на два роки.
У виграші залишаються і роботодавець, який здобуває хоча й молодого, але кваліфікованого спеціаліста, та ще й отримує компенсацію його зарплатні, і фахівець-початківець, котрий отримує перше робоче місце.
Працівники Ніжинського МРЦЗ зауважили, що за ці два роки молода людина має шанс закріпити на практиці набуті у навчальному закладі знання і стати кваліфікованим спеціалістом.
Наступним кроком центру зайнятості стане вже семінар з роботодавцями щодо працевлаштування випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів на дотаційні робочі місця.
Ірина Котлярова, начальник відділу інформаційних систем Ніжинського МРЦЗ
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.