Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 02:39:35

Знайти перше робоче місце допоможе служба зайнятості

04.02.2012   11:17Агенцiя

Пройде ще небагато часу і тисячі випускників професійно-технічних і вищих навчальних закладів, отримавши дипломи, вийдуть на ринок праці в пошуках роботи.

Працевлаштуватись молодим фахівцям непросто, адже роботодавці віддають перевагу особам з досвідом роботи. Зорієнтуватися на ринку праці та знайти роботу їм допомагає служба зайнятості. З цією метою 3 лютого в Ніжинському МРЦЗ було проведено інформаційний семінар для молоді.

24 випускники профтехзакладів і вишів отримали інформацію про ситуацію ринку праці та послуги служби зайнятості. Однією з ефективних програм служби зайнятості є надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем. У разі працевлаштування за нею служба зайнятості протягом року покриває витрати роботодавця, який взяв на роботу випускника.

А протягом другого року роботодавець має зберігати робоче місце за таким працівником за власний рахунок. Таким чином, робота на дотаційному місці гарантує зайнятість “свіжоспеченому” випускнику щонайменше на два роки.
 
У виграші залишаються і роботодавець, який здобуває хоча й молодого, але кваліфікованого спеціаліста, та ще й отримує компенсацію його зарплатні, і фахівець-початківець, котрий отримує перше робоче місце.

Працівники Ніжинського МРЦЗ зауважили, що за ці два роки молода людина має шанс закріпити на практиці набуті у навчальному закладі знання і стати кваліфікованим спеціалістом.

Наступним кроком центру зайнятості стане вже семінар з роботодавцями щодо працевлаштування випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів на дотаційні робочі місця.


Ірина Котлярова, начальник відділу інформаційних систем Ніжинського МРЦЗ

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.