Переможцями у виставці "Знай і люби свій рідний край" стали юні митці з Чернігова, Коропського та Менського районів. ФОТОрепортаж
На базі виставкової зали Обласного літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського відкрилась ІХ Обласна виставка-конкурс з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»
Виставка-конкурс «Знай і люби свій рідний край» була започаткована Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді дев’ять років тому і зараз посідає чільне місце у низці мистецьких заходів Чернігівщини.
В цьому році на виставці були представлені 282 експонати із 18 районів, міст Ніжина, Прилук і Чернігова. Серед витворів традиційних видів мистецтва таких, як, різьблення, кераміка, лозоплетіння, вишивка, декоративний розпис, представлено багато сучасних – бісероплетіння, вироби з солоного тіста, м’яка іграшка, аплікація з ниток, тощо.
Перше місце за сумою призових місць посіла команда Обласного центра науково-технічної творчості учнівської молоді. Друге місце – Коропський районний центр дитячої творчості, третє - Менська районна станція юних техніків.
Україна переживає важкі часи. Десятки тисяч українських бійців знаходяться на Сході на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Під час відкриття виставки та нагородження переможців організатори провели акцію «Лист солдату». Працювала польова пошта. Діти писали листи українським бійцям, які знаходяться в зоні АТО та згортали їх трикутничками. Така пошта працювала у роки Великої Вітчизняної війни.
Віра в краще дає силу для подвигів, віра в неймовірне спонукає до дії, а бажання допомагати людям сіє добро в душах небайдужих. Допомога суспільства, дитячі малюнки, листи на підтримку військовослужбовців сприяють підтримці бойового духу наших бійців, які перебувають у зоні бойових дій та мужньо захищають незалежність України і кожного з нас.
ФОТО Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.
22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12
День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
























