Флеш-моб "Діти - Янголи Миру!". ФОТО
Учні Карильської школи взяли участь у благодійному марафоні «Діти – Янголи Миру!».
Своє звернення до військових, які захищають Україну на сході, діти висловили у вигляді флеш-мобу. На шкільному подвір’ї намалювали карту України, стали на її кордони в ланцюжок, таким чином символізуючи їх непорушність.
Благодійний марафон «Діти - Янголи Миру!» розпочала влітку 2014 року організація «Молодь за вищу освіту». Пов’язана ця акція зі складною ситуацією, що склалася в країні. Суть марафону полягає в можливості кожної дитини (підлітка) висловити свою думку стосовно військових дій та закликати всіх до миру!
Приєднайтеся до марафону і ви! Висловіть свою думку!

І. Коток, педагог-організатор та Н. Литвиненко, бібліотекар
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression