Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 22:07:05

"ЧАС" маніпулював з молоддю Чернігівщини

21.11.2014   14:12Агенцiя

20 листопада в приміщенні громадської організації «Громадський центр «ЧАС» пройшов тренінг «Маніпулювання у спілкуванні».

На тренінг прийшли молоді активісти, журналісти і просто не байдужа молодь міста. Які під час двох годин дізналися про методи маніпулювання і як з ними боротися. Однак, підводячи підсумки тренінгу участники зробили висновок, що маніпуляція відбувається у будь-якому спілкувані і не завжди вона носить негативний окрас.

Після тренінгу всі бажаючі участнтники залишилися поспілкуватися і просто гарно провести «ЧАС».

«Наша громадська організація планує проводити щотижня тренінги і запрошувати цікавих тренерів. Це наша властна ініціатива і тому тренінги будуть безкоштовними. Ми сподіваємося, що зможемо сприяти у розвитку молоді Чернігова», - підвела підсумок тренінгу керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС» Рибак Вероніка.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини