Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 10:12:00

Оголошено конкурс на проходження стажування в США за темою "Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам”

26.01.2012   16:57Агенцiя

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок відбору учасників для програми "Громадські зв’язки” (Community Connections Program) "Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам” у Київській та Чернігівській областях.

Програма “Громадські звязки” є програмою громадської дипломатії та впроваджується за фінансової підтримки американського уряду. Програма надає можливість українським фахівцям та їхнім американським колегам обмінятись професійним досвідом та дізнатись про життя громад у Сполучених Штатах. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Протягом програми стажування учасники відвідують американські державні, приватні та громадські організації, що працюють за даним напрямком та мають пряме відношення до тематики програми. Учасники програми беруть участь у семінарах, тренінгах та дискусіях.

Презентацію програми "Громадські зв’язки” буде проведено
в Києві 3 лютого о 10-30, за адресою провулок Георгіївський 7 офіс 408,
у Чернігові 6 лютого об 12-00, за адресою: вул.Шевченка 5, 4-й поверх, конференц-зал

Програма стажування у США триватиме 3 тижні. Група складатиметься з 10 осіб, також буде відібрано до 5 альтернативних кандидатів, які візьмуть участь у програмі лише у випадку, якщо хтось з основних 10 учасників відмовиться від участі у програмі. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Програму стажування буде розроблено для групи в цілому із урахуванням побажань учасників. Орієнтовна дата поїздки групи – червень 2012 року.Тривалість стажування – 3 тижні. Від фахівців, які працюють за згаданою тематикою, знання англійської мови не вимагається. Кандидатам бажано мати, або у короткий термін виготовити, закордонний паспорт. Всі витрати покриваються програмою, окрім витрат, пов’язаних із виготовленням закордонного паспорта та подорожей територією України.
Стажування за напрямком “Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам” дасть можливість київським та чернігівським правозахисникам, юристам, активістам третього сектору, держслужбовцям – всім, хто залучений до реформування вітчизняної системи правової допомоги, ознайомитися зі щоденною роботою американських колег, обмінятися з ними досвідом та налагодити професійні й особисті контакти.

Впродовж стажування українські фахівці вивчатимуть та обговорюватимуть наступні питання:

доступ до правосуддя в США як реалізація прав людини,
механізми забезпечення правового захисту громадян,
кращі практики надання безоплатних юридичних послуг (як в громадській сфері, так і в приватному секторі),
запровадження культури надання безоплатних послуг в діяльності юридичних фірм,
стандарти якісної правової допомоги,
інноваційні стратегії поглиблення обізнаності громадян про права та розширення доступу до правосуддя для незаможних,
безоплатна робота в залі суду,

Учасники відвідають:

громадські центри правової допомоги,
Департамент юстиції США,
суди,
студентські юридичні клініки,
юридичні фірми,
Національну асоціацію правової допомоги та захисту,
Американську асоціацію адвокатів та інші громадські організації.

Учасниками програми "Громадські зв’язки” за темою,, Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам” можуть бути представники українських правозахисних організацій, студентських юридичних клінік, юридичних фірм, які надають безоплатні юридичні послуги соціально вразливим громадянам, працівники міністерств і відомств, управлінь соціальної політики тощо, досвідчені фахівці у сфері трудового, медичного права та права власності (напр., на землю, на житло тощо) – активні учасники процесу реформування системи надання правової допомоги в Україні.

Загальні вимоги до кандидатів:

Бути громадянином України;
Проживати в Україні на момент підготовки, відбору учасників та проведення програми;
Працювати в організації Чернігівської або Київської областей, що впроваджує діяльність у сфері правової допомоги громадянам та забезпечення правосуддя;
Мати щонайменше 2 роки досвіду роботи і намір працювати в своїй сфері ще 5 років;
Мати право отримати візу типу J-1 (віза програм обмінів) та дотримуватися обмежень, які передбачає даний тип візи.

Щоб взяти участь у конкурсі, кандидат повинен:

Заповнити та вчасно здати анкету особисто або з допомогою кур’єрської доставки – до 21 лютого 2012 р. включно, за однією з адрес:

м. Чернігів, вул.Шевченка 5, кім. 404, ЧМГО “Молодіжний інформаційний центр” з 10-00 до 17-00 в робочі дні, тел.: (050)9548354, (093)6410299.
м. Київ, пров. Георгіївський, офіс 408-409, ГО “Інститут розвитку регіональної преси”, програма “Громадські зв’язки”, з 10:00 до 18:00, тел. (044) 279-41-99.
Анкети, надіслані рекомендованими листами або звичайною поштою, не приймаються.
Електронна версія анкети знаходиться на сторінці програми “Громадські зв’язки” в Інтернеті  http://irrp.org.ua/anketa-uchasnika.html
Радимо уважно читати інструкції щодо заповнення.

Бути готовим пройти співбесіду у м. Чернігів 5 березня або у м. Київ 6 березня 2012 року (дати можуть коригуватися), що проводитиметься комісією, до складу якої входять незалежні та об’єктивні експерти, представники USAID, працівники програми "Громадські зв’язки”.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень 09:37

Платниками податків Чернігівщини за 7 місяців поточного року сплачено 2909,2 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічного показника за відповідний період майже на 175 млн гривень.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн 09:25

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якої реально поновлюються інтереси держави.

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена 09:19

Правоохоронці задокументували факт одержання учасниками угруповання частини від визначеної суми – 30 тисяч гривень. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру.

Бахмач: під час ліквідації пожежі в квартирі рятувальники вивели з небезпечної зони двох пенсіонерів

Бахмач: під час ліквідації пожежі в квартирі рятувальники вивели з небезпечної зони двох пенсіонерів 09:11

7 серпня о 06:04 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, по вул. Першотравневій в районному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини