Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 21:27:56

Чернігівські школярі поставили новий рекорд. ФОТО

20.10.2014   13:16

Близько 130 малюнків на тему якості виконали школярі Чернігівщини в рамках традиційного щорічного конкурсу "Я хочу жити в якісному світі". Журі обрало кращі роботи, які візьмуть участь у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко.

"Незважаючи за всі труднощі та події у державі, конкурс дитячого малюнка відбувся. Роботи дітей – це величезний позитив і мрія про кращий, більш якісний світ", - сказав він.

Валентин Бакуменко також додав, що цього року школярі надали на конкурс рекордну кількість малюнків – більше 130. У заході взяли участь школярі з Чернігова, Ніжина, Михайло-Коцюбинського.

Вони зобразили світ таким, яким хотіли б його бачити: без бракованих товарів, неякісних продуктів і звичайно – мирним, без війни.

Журі обрало дев’ять кращих робіт регіонального етапу конкурсу.

У молодшій віковій категорії перемогли Маргарита Фельок (школа № 25), Валерія Мошко (школа № 24), Дарина Полуян (ліцей № 32).

Серед учасників середньої вікової категорії журі визнало найкращими роботи Вероніки Миколаєнко (Ніжинська дитяча школа мистецтв), Ольги Кузьменко (школа № 9), Єлизавети Бабич (Михайло-Коцюбинська школа мистецтв).

У старшій групі відзначились малюнки Маріанни Білан (школа № 5), Анастасії Шумал (Ніжинська школа мистецтв), Анни Дяченко (гімназія № 31).

Всі переможці регіонального етапу конкурсу отримають подарунки і почесні дипломи. Їх роботи уже поїхали до столиці, аби взяти участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі "Я хочу жити в якісному світі".

Хто з юних художників Чернігівщини отримає почесну відзнаку переможця у Києві – дізнаємось на початку листопада.
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини