Перша учнівська олімпіада з психології і педагогіки
Ця подія ввійде в історію української освіти – як перша Всеукраїнська учнівська олімпіада з психології і педагогіки. Як, власне, уже входили в історію радянської освіти всі попередні спроби вивчення у школі психології.
Почалися вони ще за царської Росії 200 років тому, і постійно закінчувалися невдачами: то через побоювання влади виховати аж надто вільних духовно громадян, то через банальний брак фахівців.
Перша Всеукраїнська учнівська олімпіада з психології та педагогіки зібрала на обласний етап 21 учасника. Це учні 11 класів міських та районних гімназійних закладів – поки що психології навчають лише в них.
Втім, навчають таки недарма – уже видно. Організатори обласного етапу олімпіади дуже задоволені результатами дводенних змагань і щасливо констатують: підростає достойна генерація педагогів і психологів. Під час першої частини – теоретичної – учасники виконували тестові завдання, аналізували психологічні й педагогічні ситуації, виконували творчі завдання і вражали журі не по дитячому серйозним ставленням до психології й педагогіки.
На цю олімпіаду учні прийшли не за нагородами, а за покликом серця. Це було видно неозброєним оком під час практичної частини олімпіади, коли учасникам доручили провести… справжні уроки.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.