Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:30:41

Всеукраїнський тиждень "Правових знань" у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП

14.10.2014   07:59Агенцiя

Знання – це сила, яка спрямована на створення комфортних умов для життя людини. Правові знання мають подвійну силу, дають надію і забезпечують захист людини від різних негараздів.

На початку жовтня в нашому інституті традиційно проходив тиждень правових знань.

7 жовтня був проведений міжвузівський брейн-ринг. Під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента, завідуючого кафедри «Правознавства» Войцеховського М.М. було створено високо інтелектуальну атмосферу.

У заході взяли участь 4 команди: «Десна» (2-5 курси ЧІ МАУП), «Філіни» (1-3 курси ЧІ МАУП), «Патріоти» (Чернігівський кооперативний технікум), «Діти Феміди» (факультет господарського права та соціального забезпечення Чернігівського національного технологічного університету).

В якості арбітрів на «Брейн-ринг» були запрошені заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Бобруйко В.А., голова Чернігівського осередку Академії нотаріату України Красногор О.В., заступник директора ЧІ МАУП з науково-педагогічної роботи, к.е.н., доцент Назарко С.О., викладачі кафедри «Правознавства» ЧІ МАУП Захарчук І.В., Шевченко О.М.

Гра розпочалась з конкурсу «Розминка команд» (хто швидше дасть правильну відповідь на запитання суддів). I раунд - «Інтелектуальний штурм» - команда по черзі відповідають на 9 питань. II раунд - «Правознавча бліц-естафета» - складався з таких конкурсів: «Ерудити», «Конкурс капітанів», «Державні символи». III раунд гри - «Громадянство» - учасникам пропонувалось підтвердити або заперечити різні юридичні твердження. IV раунд - «Правовий вінегрет» - учасникам потрібно було знайти найбільш точну відповідь з декількох запропонованих.

За підсумками змагань перше місце посіла команда «Десна», друге - команда «Діти Феміди», третє - команда «Філіни». Переможцям були вручені дипломи та пам’ятні сувеніри - символ мудрості «Сова».
8 жовтня, в День юриста, була проведена міжвузівська студентська науково-практична конференція на тему: «Сучасні проблеми та перспективи Конституційної реформи в Україні».

Для участі в конференції були запрошені науково-педагогічний склад та студенти ЧІ МАУП, факультету господарського права та соціального забезпечення Чернігівського національного технологічного університету, працівники Головного управління юстиції у Чернігівської області.

З привітанням до всіх присутніх звернувся завідувач кафедри «Правознавства», к.ю.н., доцент Войцеховський М.М. Він зауважив, що студентам юридичного факультету, майбутнім юристам, дуже важливо розуміти усі аспекти конституційної реформи в нашій країні.

На конференції студенти підготували цікаві доповіді, які стосуються актуальних питань конституційної реформи та державного розвитку на сучасному етапі. Протягом конференції піднімались різні питання, а саме: «Чому в нашій країні не працюють закони?», «Яким чином можна позбавити імунітету депутатів?». Обговорювання перетворилось на жваву дискусію, яка пройшла у руслі взаємного порозуміння.

Також протягом тижня студенти ЧІ МАУП проводили правову освітянську роботу у школах міста. Учні шкіл № 17 та № 24 прослухали лекцію-бесіду на тему: «Права дітей у контексті міжнародних актів» (підготували студенти 3 курсу юридичного факультету ЧІ МАУП Конюшенко О., Чубикіна А.). У зош № 4 студентка 5 курсу юридичного факультету ЧІ МАУП Борщ Л. підготувала інформацію на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», а студент 2 курсу юридичного факультету нашого вузу Стадник Ігор підготував лекцію на тему: «Адміністративна відповідальність» для учнів зош № 14.

Таким різним і, водночас, цікавим, виявився тиждень правових знань в Чернігівському інституті МАУП.


Прес-служба ЧІ МАУП

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.