Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 03:38:03

Майбутніх медиків закликали відповідально ставитися до планування сім'ї

26.09.2014   15:30Агенцiя

Контрацепція – це наша відповідальність!

Під таким гаслом відбулась 26 вересня 2014 року інформаційно-просвітницька акція в Чернігівському базовому медичному коледжі присвячена Всесвітньому Дню контрацепції в рамках проведення Всеукраїнського тижня репродуктивного здоров’я та планування сім’ї  за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України».

Крім проведення цікавої дискусії щодо міфів про сексуальність та репродуктивні функції організму людини волонтери НГО «Міський молодіжний центр «Жменя» та волонтерки – майбутні медичні сестри Чернігівського базового медичного коледжу розповсюдили інформаційні матеріали «Запланований вибір».

«Хто, як не ми, майбутні медичні сестри, маємо усвідомлювати важливість відповідального ставлення до свого репродуктивного здоров’я. Користуватися чи не користуватися засобами контрацепції – це особистий вибір кожного, але необхідно пам’ятати, що кожна вагітність має бути бажаною! Крім того, інформація отримана на акції допоможе нам у нашій майбутній професійній діяльності» - наголошує Наталія Димар, волонтерка Чернігівського базового медичного коледжу.

А 24 вересня всі бажаючі студенти ВНЗ та активісти громадських організацій та ініціативних груп міста Чернігова взяли участь у інформаційно-просвітницькій акції «Відповідальне майбутнє».

Партнерами проведення акції ініційованої недержавною громадською організацією  «Міський молодіжний центр «Жменя» в рамках проекту «Здорова родина – щаслива країна» стали Чернігівський міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді та  факультет соціальної роботи Чернігівського Національного технологічного університету.

Студенти активно приймали участь у відвертій розмові щодо відповідального ставлення до свого репродуктивного здоров’я та важливості планування свого майбутнього. У форматі діалогу юнаки та дівчата поспілкувалися з тренерами Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» Волинець Наталією та Гусак Регіною щодо особливостей розвитку власної сексуальності та репродуктивної системи.

Акція супроводжувалась розповсюдженням волонтерами друкованих інформаційних матеріалів Програми «Здоров’я жінок України» про сучасні засоби контрацепції, сайт www.planA.org.ua та Всеукраїнську інформаційну лінію з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї  0 800 50 27 57

 

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.