Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:15:33

Новації законодавства - на загальному семінарі

25.09.2014   14:48Агенцiя

Цікавим та змістовим заходом для платників податків Чернігівського району став семінар, який відбувся 23 вересня. Особливий інтерес у присутніх викликали новації законодавства та порядок їх застосування.

Також платники з великою увагою долучилися до обговорення Концепції реформування податкової системи, тому що вдалі реформи - це запорука майбутнього держави.

Так, під час заходу найбільще питань у бухгалтерів виникло щодо нарахування військового збору у окремих випадках отримання доходів. Як відзначила у своєму виступі начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Олена Жерелюк, "запровадження військового збору - це потреба часу. Як нараховувати збір, коли та куди сплачувати - грунтовні роз'яснення з багатьох проблемних для бухгалтера питань можна також знайти у зручний для Вас час на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" Державної фіскальної служби України у розділі: "Запитання - відповіді з Бази знань".

На семінарі фахівцями Чернігівської ОДПІ також були висвітлені актуальні теми застосування податкового законодавства, зокрема питання оподаткування доходів фізичних осіб, нарахування єдиного соціального внеску, податок на додану вартість в умовах електронного адміністрування, сплата власниками землі та землекористувачами плати за землю, робота електронних сервісів. З метою легалізації доходів громадян, подолання бідності, окрема розглядалось питання недопущення виплат зарплат "у конвертах" та порушення норм податкового законодавства.

Приємно відзначити зацікавленість присутніх платників податків у обговоренні податкового законодавства. Бухгалтери, керівники озвучити велику кількість запитань та отримали вичерпні відповіді.

 

Ольга Хмелевська, завідувач сектору обслуговування платників податків Чернігівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».