Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:17:59

"Інтелект України" — новація для маленьких розумників

25.09.2014   09:15Агенцiя

Відомо, що інтелект – один із найдорожчих ресурсів. В Україні це розуміють, і тому вчені давно працюють над проблемою виявлення та виховання обдарованих дітей та молоді. З 2006 року в деяких регіонах запровадили новий навчальний проект під назвою «Інтелект України».

Суть проекту «Інтелект України» полягає у набутті дитиною, перш за все, навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю. Розвиває гнучке творче мислення, швидкі реакції, пам’ять, уяву. У Чернігові проект втілюють на базі 1-го та 2-го класів загальноосвітньої школи № 29.

Завдяки міжпредметним зв’язкам, наочності та відео матеріалам навчання стає більш зрозумілим та цікавим. Наприклад, якщо на уроці читання діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці «Я і Україна» вони дізнаються про клас та вид цього птаха, проглядають фото та відео фрагменти із соловейком, слухають його спів. Навчання – єдиний процес.

Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: «Навчаємося разом» — на якому дітлахи розвивають пам’ять за спеціальними методиками, «Еврика» — де учні виявляють творчі та винахідницькі якості, та 3 години Англійської мови на тиждень. Також кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних і танцювальних вправ.

Учні інноваційних класів демонструють приголомшливі результати і тому Міністерство освіти і науки рекомендує «Інтелект України» до подальшого впровадження. Тож якщо ви вважаєте, що ваша дитинка допитлива, розумна і здібна – дайте їй можливість стати вундеркіндом.

 

http://chodtrk.com.ua/?p=17449

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини