Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 14:11:04

Корупцію вивчали під "ЧАС" тренінгу по веденню соціальних мереж

22.09.2014   08:03Агенцiя

18 вересня в конференц-залі боулінг клубу «Світлофор» керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС» Рибак Вероніка провела тренінг «Ведення соціальних мереж».

Під час тренінгу було проведено анонімне анкетування серед студентів та викладачів Чернігівських ВУЗів в рамках проекту «Відношення до корупції студентів / викладачів / адмінапарату, визначення її видів та розробка механізмів її подолання».

Зацікавленість молоді темою «Ведення соціальних мереж» була яскраво виражена. Тренінг зібрав найбільшу кількість учасників в порівняні з попередніми. Молодь задавала багато запитань і ділилася власним досвідом.

Для всіх учасників був великий сюрприз, коли перед ними з’явився молодий хлопець. Виявилося, що цей хлопець творець найбільшого чернігівського пабліку Вконтакті «Типовий Чернігів» Микита Вікторов. Микита ділився досвідом і розповідав, як так сталося, що в його пабліку 56 тисяч чоловік.

«Тренінг пройшов цікаво. Дякую Микиті, який погодився співпрацювати і відкрити своє обличчя для учасників тренінгу. Ми з Микитою вже починаємо обговорювати питання співпраці і сподіваємося, що це лише початок нашої спільної роботи», - сказала керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС» Рибак Вероніка.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.