Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 09:10:35

В чернігівському гарнізоні різдвяні свята знаменував сімдесятикілометровий марш молодих водіїв-зв'язківців

21.01.2012   10:55

В 30-му окремому лінійно-вузловому полку зв'язку, що в Чернігові, завершення Різдвяних свят знаменувало початок стажування молодих водіїв автомобільної техніки та БТРів, яке триватиме понад місяць.

- Підготовку проходять майже п'ятдесят військовослужбовців-контрактників, які розпочали службу в полку минулого року і проходять її близько 2-3 місяців. - розповідає заступник командира частини з озброєння підполковник Анатолій Гриценко, який очолює збори з молодими водіями. - Під час навчання вони удосконалюють теоретично та на практиці свої знання та вміння з технічної підготовки.

Серед головних тем - будова автомобільної техніки, вивчення правил дорожнього руху, експлуатація техніки за несприятливих умов - під час ожеледиці, дощу, на піщаних дорогах тощо. Основним методом навчання є проведення практичних занять, на яких відпрацьовуються нормативи щодо обслуговування та ремонту машин, контрольні вправи водіння, виявлення та усунення технічних несправностей тощо.

На разі молоді водії-контрактники частини на штатних автомобілях та БТРах продемонстрували свої навики практичного водіння на маршах протяжністю в 30 та 70 кілометрів. І слід зазначити, що досить результативно. Попереду в них ще марші на 90, 100 та 250 кілометрів.
- Найбільше уваги, - продовжує підполковник Гриценко, - ми приділяємо індивідуальній підготовці кожного водія. До речі, всі вони навчаються під керівництвом досвідчених інструкторів на закріпленій штатній техніці. Молоді водії поглиблено вивчають тактико-технічні характеристики своїх автомобілів, порядок проведення технічного обслуговування тощо.

Та найголовнішим екзаменом для цієї категорії контрактників частини є водіння закріпленої техніки та дії за сигналами управління на марші. Поряд з цим, на завершення підготовки, водії також складатимуть і теоретичний екзамен. Здобуті оцінки будуть занесені до спеціальної картки обліку водіння, яка й є основною константою визначення фахового рівня та майстерності кожного водія.
 
Солдат військової служби за контрактом водій-електрик Дмитро Дячок -  колишній студент Чернігівського інституту економіки і управління. Він навчався за спеціалізацією "менеджмент", та після завершення навчання з дипломом "бакалавра" йому дали зрозуміти, що молодим спеціалістам досить нелегко знайти роботу. Тож вирішив стати професійним військовим. Декілька місяців у навчальному автобаті в Десні дали йому нову путівку в життя.

В цивільному житті він опанував водіння легкових автомобілів, вантажівок, працював навіть на тракторі МТЗ-82. Тож практика водіння була. І досить непогана. Що й підтвердив 70-ти кілометровий марш. Сьогодні Дмитро за кермом військового Камазу. Свої обов'язки він знає і виконує добре. В колективі його поважають, тож з армією прощатись не збирається.

Останні новини Чернігівщини

8 серпня - Всесвітній день кішок

8 серпня - Всесвітній день кішок 08:55

Ці милі, по більшості пухнасті і ласкаві тварини, давно і по праву заслужили у людей повагу й любов.

Все буде #Organic

Все буде #Organic 14:12

В онлайн форматі відбувся XXХI Регіональний Форум «Органічна Україна 2020».

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини 13:56

Відбулося засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках 13:49

Медичні заклади Чернігівщини розпочали реалізацію проєкту ЕMERGENCY 2020. В області визначено 9 опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. До переліку увійшла і Прилуцька центральна міська лікарня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини