Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:54:10

Для сільської молоді області виділено 322 місця у вищих навчальних закладах

04.09.2014   09:59Агенцiя

Міністерством аграрної політики та продовольства України в 2014 році для Чернігівської області надана квота прийому сільської молоді на підготовку фахівців у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації в кількості 322 місць, в тому числі:

- аграрні вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації - 149 місць;

- аграрні вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації - 173 місця, з них ВНЗ Міністерства агарної політики та продовольства - 47 місць, ВНЗ Міністерства освіти і науки України - 126 місць.

Цільові направлення для отримання освіти в навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації отримали 118 абітурієнтів, для навчання в ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації - 167 осіб.

Серед навчальних закладів І-ІІ ОКР найпопулярнішими виявились ВП НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, Козелецький технікум ветеринарної медицини.

Найбільшу кількість цільових направлень на навчання до ВНЗ III-IV видано до ВП НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», НУБіПУ, СНАУ.


За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини