Свято знань у школі № 30
Свято Першого Дзвоника з нагоди початку нового навчального року традиційно пройшло у всіх школах Чернігова.
Чернігівський міський голова Олександр Соколов побував на урочистій лінійці у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №30.
Привітати школярів зі святом 1 вересня на шкільному подвір'ї зібралися батьки, вчителі та гості школи. Директор навчального закладу Олена Скорко подякувала за допомогу під час ремонту – батьки подбали про класні кімнати, а за кошти міського бюджету відремонтовано дах. У школі №30 також оновлено спортивний зал, придбано нові меблі у шкільну їдальню.
На урочистій лінійці міський голова повідомив, що сьогодні вперше до своїх шкіл прийшли 2750 юних чернігівців, а загалом розпочали навчання майже 25 тис. школярів. За словами О.Соколова, діяльність педколективу школи №30 є помітною на міському рівні. Приміром, одинадцятикласник Ярослав Турбіль був переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (учитель Любов П`янова). Школяр є стипендіатом Кабінету Міністрів України.
Крім того, керівник обласного центру Чернігівщини повідомив, що у школах міста розпочнуть навчання майже 150 дітей зі східних регіонів України, де триває антитерористична операція. О.Соколов висловив упевненість, що у навчальних закладах діти будуть оточені увагою та підтримкою, знайдуть нових друзів і отримають знання, які присвятять незалежній Україні.
"Ми разом заслужили на мир і спокій. Бережімо те, що маємо!", - наголосив у своєму виступі міський голова Чернігова.
Музичний супровід свята забезпечила Капела бандуристів імені О.Вересая.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.