Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 02:06:24

Молодь навчилася роботі у соціальній мережі за "ЧАС"

26.08.2014   15:11Агенцiя

Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» Рибак Вероніка провела два тренінги по роботі у соціальних мережах (Social media marketing) для мешканців молодіжного табору «Перехрестя – 2014».

Під час проведення тренінгів Вероніка розповіла учасникам і показала за допомогою ноутбука: які існують соціальні мережі, як починати роботу і як ефективно просувати бренди за допомогою Інтернету.

Тренінги тривали по одній годині для кожної з груп. Під час тренінгів у молоді виникало багато питань і виявилося, що на тренінгу присутні молоді люди, які займаються просуванням брендів у соціальних мережах. Після проведених тренінгів, вони дякували тренеру і казали, що дізналися для себе нове.

Однак, тренінгами все не обійшлося. Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» Рибак Вероніка провела анкетування серед студентської молоді «Вивчення корупції у ВНЗ». При заповнені анкет молоді люди, увійшли у дискусію і почали розповідати випадки корупційних дій у ВНЗ.

«Молодіжний табір «Перехрестя» для мене особисто є значною частиною життя. З 2008 року по 2011 рік кожний рік поспіль я була учасницею цього табору і навіть представником оргкомітету. І коли мене керівник табору Валерій Семенець запросив прочитати тренінг, я жодної хвилини не міркувала і одразу погодилася. Що стосується тренінгів, вони пройшли дуже цікаво для мене і для учасників. Учасники поділилися зі мною своїми знаннями, а я з ними своїми», - сказала Рибак Вероніка.

Молодіжний табір «Перехрестя – 2014» стартував 24 серпня на території табору «Дивосвіт» (смт.Седнів). До цього року, цей табір був міжнародним, але у зв’язку з ситуацією в Україні цього річ присутніми стали лише активна молодь Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини