Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 08:57:12

Розпочалася бойова підготовка деснянських курсантів

18.01.2012   12:34

У 169 навчальному центрі сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині розпочалася практична фаза підготовки курсантів, які здобувають тут різні військові спеціальності.

– Упродовж грудня, а також протягом тижня після Різдвяних свят особовий склад навчальних підрозділів закінчив теоретичну підготовку, під час якої курсанти набули необхідних первинних навиків. Наразі військовослужбовці приступили до практичних занять, – повідомив заступник начальника навчального центру-начальник навчального відділу полковник Володимир Баяк.

За його словами курсанти розпочали виконання вправ стрільб з різних видів стрілецької зброї, а також з озброєння бойових машин, здобувають досвід її водіння.

Так, курсанти навчального танкового полку, що вчаться на механиків-водіїв опановують сучасні тренажери, які повністю імітують вітчизняні танки. За час навчання кожен з них має відкатати 90 тренажерних кілометрів, поступово виконати п’ять спеціальних, різної складності вправ з водіння. Завершать підготовку механіки-водії іспитами безпосередньо на танкодромі навчального центру.

Як далі повідомив полковник Володимир Баяк, вже наприкінці січня-початку лютого курсанти механізованих підрозділів, а також десантники і розвідники виконають вправи стрільб з бойових машин піхоти в русі. – Необхідну для цього кількість пального маємо, – зазначив він.

Втім, певний привілей у навчанні в “Десні” належить військовослужбовцям, яких готують для подальшої служби у військових частинах, що цього року братимуть участь в масштабних навчаннях “Рубіж-2012”.

– Що стосується вогневої і тактичної підготовок, їх вони пройдуть на рівні з іншими, а ось водити бойову техніку будуть інтенсивніше, – зауважив Володимир Баяк.

У “Десні” наразі навчається близько чотирьох тисяч курсантів-строковиків. Незабаром тут розпочнуть підготовку і контрактники, яких відібрали територіальні центри комплектування при обласних військкоматах по всій Україні.

Останні новини Чернігівщини

Все буде #Organic

Все буде #Organic 14:12

В онлайн форматі відбувся XXХI Регіональний Форум «Органічна Україна 2020».

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини 13:56

Відбулося засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках 13:49

Медичні заклади Чернігівщини розпочали реалізацію проєкту ЕMERGENCY 2020. В області визначено 9 опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. До переліку увійшла і Прилуцька центральна міська лікарня.

Денис Хотульов виборов

Денис Хотульов виборов "срібло" чемпіонату України в індивідуальній гонці 13:12

4 серпня, в м. Богуслав стартував чемпіонат України з велоспорту (шосе) в олімпійських видах програм.

Скільки мисливців на Чернігівщині через аліментні борги не відкриють для себе сезон полювання?

Скільки мисливців на Чернігівщині через аліментні борги не відкриють для себе сезон полювання? 13:00

Незабаром вже зроблять перші постріли та почують запах пороху мисливиці, які не накопичили аліментний борг перед початком сезону полювання. Дійсно, належно виконаний батьківський обв’язок є запорукою вдало проведених вихідних за улюбленою справою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини