Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 17:07:15

З новими силами — у новий навчальний рік

15.08.2014   08:07

Близько 64-х мільйонів гривень заплановано витратити в області на оздоровлення та відпочинок школярів цього літа.

З обласного бюджету виділено понад 20 мільйонів гривень, 10 — з місцевого. У загальну суму також входять кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (18,5 мільйонів гривень) та спонсорська допомога (близько 14-ти мільйонів). Станом на 10 серпня витрачено 76% коштів.

В області ведеться активна робота по збереженню мережі дитячих закладів оздоровлення. Не допускається їх перепрофілювання чи використання не за призначенням. Цього літа діють усі 26 закладів оздоровлення, з них три — санаторного типу.

Також працювали 507 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку і 1 наметове містечко. У цих закладах вже побували майже 60 тисяч школярів.

Значна увага приділяється відпочинку та оздоровленню особливих категорій дітей. Зокрема, оздоровчими послугами охоплено майже 94% всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, понад 44% всіх дітей-інвалідів.

— Здоров’я дітей — це скарб, який треба усіма силами оберігати. Ми зосереджуємо максимум уваги саме на літньому відпочинку та оздоровленню школярів. Необхідно забезпечити якомога комфортніші умови їх перебування в закладах оздоровлення та відпочинку, — наголошує голова облдержадміністрації Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини