Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 16:56:50

Володимир Івашко: Мережу дошкільних навчальних закладів буде розширено

04.08.2014   14:56

Як свідчить статистика, дошкільним вихованням в області охоплено 90,3% дітей від 3 до 6 років. Перевантаження ДНЗ залишається проблемним питанням: обласний показник – 114 дітей на 100 місць. У м. Ніжин він сягає 207.

Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку передбачається відкриття 10 дошкільних навчальних закладів. Уже відкрито 4 додаткові групи на базі діючих закладів Варвинського, Талалаївського та Срібнянського районів. На часі – відкриття дитячих садків у Бобровицькому, Новгород-Сіверському та Щорському районах. Влада Ніжина вишукує можливості для відкриття додаткових 11 груп, що дасть можливість здобувати дошкільну освіту 221 дитині.

Як відзначає голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, дошкільне виховання є необхідним атрибутом для підготовки дитини до здобуття основної освіти. Тому завдання влади на місцях – збереження мережі існуючих дитячих садків та відновлення роботи тих, що за певних причин не працюють.

Так, у Чернігові тривають ремонтні роботи у ДНЗ №11 на 120 місць, який використовувався не за призначенням, звільнено ДНЗ №9, у приміщенні якого працював «Укртелеком», на черзі – повернення дітям ще двох закладів.

За дорученням голови облдержадміністрації створено районну комісію з обстеження приміщення Батуринської ЗОШ, якою надано пропозиції щодо виділення окремих кімнат для відкриття у цьому навчальному році двох додаткових груп.

– Навіть в умовах жорсткої економії бюджетних коштів ми маємо забезпечити кожній дитині, у тому числі і тій, яка проживає в сільській місцевості, право на якісну дошкільну освіту. Це може бути зроблено шляхом повернення до системи освіти перепрофільованого дошкільного закладу; створення НВК; відкриття приватного закладу чи групи. Із залученням спонсорських коштів та допомогою небайдужих людей додаткові місця в дитячих садках необхідно відкрити в кожному районі й місті, а черги – ліквідувати, - зазначає Володимир Івашко.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини