Безпечний Інтернет
Ні для кого не новина, що цифрові технології давно змінили способи навчання, передачі знань та спілкування.
Тому, забезпечуючи безкоштовний вільний доступ до комп’ютерів та Інтернету, навчаючи користуватися новими технологіями, обласна бібліотека для дітей ім.М.Островського стала важливим провідником до цифрового світу.
І хоча сьогодні майже в кожній родині є комп’ютер, вільних місць в нашому Інтернет-Центрі не буває. Дітям цікаво не тільки навчатися і гратися, а й спілкуватися з друзями й однокласниками саме в бібліотеці. А ще в Інтернет-Центрі для всіх бажаючих проводяться міні-тренінги „Із комп”ютером на ТИ”, „Безпечний Інтернет”.
На заняттях школярі із задоволенням вчаться працювати в мережі Інтернет, створювати власні мультимедійні презентації, друкувати тексти, малювати, безпечно користуватися мережею Інтернет.
Працівники відділу обслуговування учнів 5-9 класів, які пройшли тренінгові навчання для бібліотекарів за програмою „Бібліоміст”, допоможуть цікаво, а головне – корисно провести час літнього відпочинку за комп’ютером.
Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім.М.Островського
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.