Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:37:48

Мобілізовані військовослужбовці завершили курс підготовки за спеціальностями підрозділів Сухопутних військ ЗС України

17.07.2014   09:07

На Чернігівщині відбувся випуск відмобілізованих військовослужбовців, які пройшли місячний курс навчання за різними спеціальностями для підрозділів військових частин Сухопутних військ ЗС України.

Понад 300 мобілізованих громадян, відібраних військовими комісаріатами, навчались за спеціальностями стрільців, кулеметників, гранатометників, водіїв, зв’язківців, медиків тощо.

Заняття були організовані та проводилися вдень і вночі.

Військовослужбовці виконали вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї, практичні вправи з водіння броньованої та автомобільної техніки, вдосконалили майстерність організовувати і нести службу на блокпостах та базових таборах, відпрацювали дії з охорони важливих об’єктів, при відбитті нападу диверсійно-розвідувальних груп, знищенні незаконних збройних формувань та наданні першої медичної допомоги пораненим.

За словами досвідчених офіцерів-наставників, після занять в полі всі бійці успішно склали випускні іспити, отримали необхідну кваліфікацію та відбули до військових частин для подальшого проходження військової служби.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини