Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 16:38:49

"ЧАС" тренерує громадські організації вести інформаційну кампанію

16.07.2014   09:15Агенцiя

13 липня представники громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» прочитали тренінг «Ведення інформаційної кампанії» для колег з громадської організації «Сучасний Чернігів» та представників бізнесу.

Тренінг тривав декілька годин і включав у себе: ознайомлення з основами та принципами побудови інформаційної кампанії, написання прес-анонсів та прес-релізів, а також робота у соціальних мережах.

«Це дружній тренінг, як обмін навиками та вміннями. Ми поділилися тим, що знаємо на своєму досвіді, а учасники тренінгу поділилися своїми знаннями. В подальшому ми будемо намагатися співпрацювати і з іншими громадськими організаціями», - відмітила керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» Рибак Вероніка.


Прес-служба громадської організації «ГРОМАДСЬКИЙ ЦЕНТ «ЧАС»

Останні новини Чернігівщини

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

Поліція Чернігівщини інформує про альтернативні способи звернення громадян по допомогу через мобільні застосунки 13:17

Через блекаути громадяни не завжди мають можливість зателефонувати на спецлінію 102 чи до інших екстрених служб. У таких випадках поліцейські Чернігівщини інформують про альтернативні канали зв’язку, зокрема мобільні застосунки «112 Ukraine», «Крила», які дають змогу швидко повідомити про подію та отримати допомогу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини