Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 09:00:27

Обговорено перспективи розвитку в області приватних дошкільних закладів

14.01.2012   12:15

Одним з пріоритетних завдань розвитку освіти Чернігівщини є створення в освітньому просторі області умов для задоволення потреб громадян в дошкільній освіті.

дети

дети

Вирішення цього питання полягає не тільки в будівництві нових дошкільних закладів та відновленні їх діяльності, а й у відкритті приватних дошкільних навчальних закладів.

13 січня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський відвідали приватні дошкільні групи “Розумка”, відкриті суб’єктом підприємницької діяльності Пушкарем О.А., який має ліцензію на надання освітніх послуг у сфері дошкільної освіти.

Гості ознайомилися з матеріальною базою груп, особливостями надання послуг у сфері дошкільної освіти, а також обговорили можливості подальшого розширення мережі таких груп, приватних дошкільних закладів та легалізації їх діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Все буде #Organic

Все буде #Organic 14:12

В онлайн форматі відбувся XXХI Регіональний Форум «Органічна Україна 2020».

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини 13:56

Відбулося засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках 13:49

Медичні заклади Чернігівщини розпочали реалізацію проєкту ЕMERGENCY 2020. В області визначено 9 опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. До переліку увійшла і Прилуцька центральна міська лікарня.

Денис Хотульов виборов

Денис Хотульов виборов "срібло" чемпіонату України в індивідуальній гонці 13:12

4 серпня, в м. Богуслав стартував чемпіонат України з велоспорту (шосе) в олімпійських видах програм.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини