Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 22:58:31

З любов'ю до дітей

14.07.2014   09:23

Проведенням профілактично-роз’яснювальної акції «З любов’ю до дітей» відзначили 19-ту річницю заснування своєї служби працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області.

Місцем проведення цікавого і змістовного виховного заходу вони обрали обласний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та підлітків.

Змістовне наповнення акції було спрямоване на формування у вихованців закладу чіткого розуміння своїх прав та обов’язків. Гостя з обласного Управління внутрішніх справ, старший оперуповноважений сектору КМСД старший лейтенант міліції Наталія Юріна при розробці сценарію вміло використала природну пізнавальну активність та творчі нахили дітей. Захід відбувся в інтерактивній формі, з елементами гри.

Діти й підлітки, перевдягнені у костюми відомих казкових персонажів (Червоної Шапочки, Сірого Вовка тощо), змоделювали судове засідання з розгляду казкових-таки, але водночас цілком життєвих ситуацій. Вихованці реабілітаційного центру самі виконували ролі суддів, позивачів, відповідачів. Діти з хвилюванням розбирали запропоновані ситуації, відповідали на запитання правоохоронців.

Наприкінці заходу його учасники вийшли за межі підготовленого сценарію. Дуже цінною для дітлахів виявилася можливість вільно й невимушено поспілкуватися з працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС області, обговорити питання, які їх зачіпають особисто. Адже кожен з вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та підлітків має непросту долю, чимало з них позбавлені батьківського піклування, дехто на собі відчув усі «принади» підвально-вокзального життя. Тому у багатьох сформувалася інтуїтивна потреба здобуття хоча б мінімальних правових знань, розуміння законів, які регламентують їхню поведінку та дії дорослих відносно них. Отже, перехід від «казкового» суду до імпровізованої правознавчої бесіди був цілком зрозумілим і доречним.

На прощання вихованці та працівники реабілітаційного Центру щиро подякували гостям з кримінальної міліції у справах дітей за проведений захід і ще раз привітали з професійним святом.
 

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).