У Чернігові проходить ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад
ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у м. Чернігові розпочався 4 січня і триватиме по 12 лютого. Участь в обласному турі олімпіад візьмуть 162 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова, які продемонстрували високий рівень знань з основних навчальних предметів.
За результатами проведення олімпіади з української мови 4 січня команда юних філологів міста у складі 9 учнів 8-11 класів виборола 5 дипломів:
І місце - Кезь Олександр (11 клас, ліцей № 32)
І місце - Карпенко Ольга (10 клас, школа № 12)
І місце - Турбіль Ярослав (9 клас, школа № 30)
ІІ місце - Балюк Олена (9 клас, школа № 1)
ІІІ місце - Веретенник Ганна (11 клас, ліцей № 32)
Як повідомили у науково-методичному центрі управління освіти міської ради, учень Олександр Кезь здобуває перемогу на обласному рівні третій рік поспіль, і стільки ж разів він ставав дипломантом на Всеукраїнському етапі олімпіад.
05 січня пройшли олімпіади з економіки та історії.
У наступні вихідні, 15 січня, відбудуться олімпіади з географії та англійської мови.
За інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.