Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 09:20:16

Свято дитячої творчості "Барви сонячного літа"

12.07.2014   11:05Агенцiя

Минулого року в області було започатковано добру традицію проведення дня позашкілля в оздоровчих таборах Чернігівщини.

10 липня до вихованців інтернатних закладів, які оздоровлюються у таборах «Зміна» і «Барвінок», завітали працівники обласних позашкільних навчальних закладів області, які організували для дітлахів ряд пізнавально-розважальних заходів.

Концерт за участю вихованців обласного Палацу дітей та юнацтва розпочав свято творчості «Барви сонячного літа». На позитивний настрій присутніх налаштували вихованці циркової студії «Скоморохи» та сольний вокальний виступ Анни Кабенок.

Педагоги обласної станції юних натуралістів навчали дітей опановувати мистецтво виготовлення ляльок-мотанок, складання букетів з живих квітів, виготовлення з паперу птахів, надання нового життя використаним речам. Вихованці таборів мали змогу побути вченими-орнітологами та дослідниками-ентомологами. Найбільший інтерес у дітлахів викликали живі тварини, за якими можна було не тільки спостерігати, а й потримати у руках та погодувати.

Майстер-клас з фігурного водіння велосипеда провели для дітей працівники ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій». Діти взяли активну участь у програмі «Бути здоровим – це модно, бути успішним – це класно!», яку підготували педагоги обласного Палацу дітей та юнацтва.

Майстер-класи з гончарства, фітодизайну, тісто- і паперопластики, виготовлення літаків провели керівники гуртків обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Дитячій аудиторії продемонстрували чудеса майстерного володіння технікою: показові виступи на картах, запуск ракет та трек для автотрасових моделей.

Про проведене свято його учасникам ще довго буде нагадувати оригінальний сувенір – дерево життя, яке діти виготовляли всі разом з двокольорових жовто-блакитних метеликів.


За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини