Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 10:10:38

Відбулося навчання працівників виконавчого апарату обласної ради

13.01.2012   18:01

12 січня відбулося навчання працівників виконавчого апарату обласної ради з питань особливостей практичного застосування змін у чинному вітчизняному законодавстві.

Перед слухачами виступив заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Володимир Бобруйко. Він, зокрема, розповів про роль органів юстиції в реалізації державної правової політики на місцевому рівні, акцентувавши увагу на змінах, що відбулися в системі органів юстиції України, та завданнях, що нині стоять перед цією установою.

З особливостями застосування окремих норм Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” працівників виконавчого апарату ознайомила начальник відділу кадрової роботи та із зверненнями громадян Надія Панич. Серед іншого, вона поінформувала присутніх про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовими особами місцевого самоврядування та докладно розповіла про процедуру спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій місцевого самоврядування.

З інформацією щодо реалізації норм Законів України “Про захист персональних даних” та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних” виступила начальник юридичного відділу обласної ради Поліна Богуш. Вона, зокрема, розкрила зміст ряду нових понять в інформаційній сфері, які визначено новим законодавством, та поінформувала присутніх про внесені відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України, що визначають конкретні санкції за недотримання норм законодавства.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень 09:37

Платниками податків Чернігівщини за 7 місяців поточного року сплачено 2909,2 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічного показника за відповідний період майже на 175 млн гривень.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн 09:25

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якої реально поновлюються інтереси держави.

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена 09:19

Правоохоронці задокументували факт одержання учасниками угруповання частини від визначеної суми – 30 тисяч гривень. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру.

Бахмач: під час ліквідації пожежі в квартирі рятувальники вивели з небезпечної зони двох пенсіонерів

Бахмач: під час ліквідації пожежі в квартирі рятувальники вивели з небезпечної зони двох пенсіонерів 09:11

7 серпня о 06:04 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, по вул. Першотравневій в районному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини