Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 21:45:00

Відбулася зустріч з випускниками Міжнародного інституту менеджменту

14.10.2011   15:03

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко сьогодні зустрівся з випускниками Міжнародного інституту менеджменту м. Київ, які завітали до Чернігова з метою вивчення інвестиційного процесу в регіоні.

На початку зустрічі Віктор Тканко ознайомив гостей з економічним та інвестиційним потенціалом Чернігівщини, акцентуючи увагу на унікальності регіону, який володіє вигідним географічним розташуванням, неповторними природними, рекреаційно-туристичним ресурсами.

Після презентації випускники мали змогу поставити запитання заступнику голови облдержадміністрації та отримали на них ґрунтовні та змістовні відповіді. Гості цікавилися розвитком річкового пароплавства, купівельною спроможністю населення, демографічними процесами в регіоні, співпрацею облдержадміністрації з інвесторами, розробкою інвестиційних проектів, співпрацею з інвестиційними компаніями тощо.

По завершенні плідного діалогу випускники інституту менеджменту подякували обласній державній адміністрації за організацію такої зустрічі і вирушили до національного архітектурно-історичного заповідника Чернігів стародавній для ознайомлення з історичними памятками Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».