Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 10:31:26

Функціональне обстеження органів державної влади в умовах реалізації адміністративної реформи

27.06.2014   07:30

За програмою постійно діючого семінару 26 червня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалися заняття для керівників та спеціалістів відділів кадрової роботи райдержадміністрацій, міськвиконкомів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад, структурних підрозділів облдерж-адміністрації.

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування дізнаються про засади децентралізації державної влади (реформування місцевого самоврядування та територіальна організація влади в Україні); опрацьовуватимуть методику проведення функціонального обстеження органів державної влади.

В рамках семінару відбудеться зустріч за «круглим столом», під час якої обговорюватимуться питання організації військового обліку та бронювання військовозобов’язаних і призовників в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини