Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 07:42:08

У Чернігові на конференції "Сила єдності" зберуться громадські активісти з усієї України

17.06.2014   15:39Агенцiя

23-24 червня Центр гуманістичних технологій "АХАЛАР" (м.Чернігів) проведе конференцію "Сила єдності", на якій представники громадських організацій з усіх регіонів України поділяться своїм рецептом успіху в контексті реалізації ними суспільно-корисних ініціатив та мобілізації місцевих громад.

Захід збере представників громадських організацій з багатьох регіонів України: Сумської, Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Київської, Чернігівської, Херсонської та інших областей, а також співробітників мас-медіа.

Спеціальний гість - Оле Мелдгард, директор з міжнародних зв'язків у Школі Кофоед (Копенгаген), який поділиться з українцями "Принципами школи Кофоед з точки зору змін конкретної людини як основного інструменту розвитку громади".

Формат конференції передбачає вільні дискусії, майстер-класи, презентації успішних проектів.

Громадська організація "Центр гуманістичних технологій "АХАЛАР" заснована у 1994 році. Мета діяльності - сприяння становленню гармонійного, стійкого і демократичного суспільства в Україні через вирішення актуальних проблем силами місцевої громади.

За майже 20 років своєї діяльності Центр реалізував безліч проектів за такими напрямками, як: розвиток громад, навчання лідерів, представників ЗМІ та НУО; популяризація благодійності та соціально відповідального бізнесу, підтримка громадських ініціатив та молодих талантів, просвіта у сфері охорони навколишнього середовища.

Остання ініціатива Центру - cоціальна Інтернет-платформа Dobrodel.org.ua, яка покликана допомогти активним громадянам реалізувати свою ідею й активізувати пасивно налаштованих представників місцевих громад на суспільно-корисні ініціативи.

Центр "АХАЛАР" тісно співпрацює з громадськими організаціями Польщі та Данії.

АХАЛАР

Останні новини Чернігівщини

Верховний Суд підтримав позицію прокурора щодо незаконності передачі у приватну власність земель історико-культурного призначення

Верховний Суд підтримав позицію прокурора щодо незаконності передачі у приватну власність земель історико-культурного призначення 07:32

Верховний Суд визнав обґрунтованими доводи касаційної скарги прокуратури Чернігівської області, скасувавши рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими у задоволенні позовних вимог прокурора було відмовлено.

Поліція провела рейд по розважальних закладах

Поліція провела рейд по розважальних закладах 07:29

Мобільні групи у складі поліцейських, нацгвардійців та співробітників Держпродспоживслужби учора ввечері у Чернігівській області відправилися в рейд по розважальних закладах та закладах харчування, щоб перевірити дотримання ними карантинних обмежень.

Носівський район: піротехніки ДСНС знищили протитанкову міну часів Другої світової війни

Носівський район: піротехніки ДСНС знищили протитанкову міну часів Другої світової війни 07:24

13 липня о 13:50 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено протитанкову міну ТМ-41 часів Другої світової війни.

Антикорупційний Лікбез пройшов в Менській громаді

Антикорупційний Лікбез пройшов в Менській громаді 16:28

Мешканці Менської громади стали активними учасниками Антикорупційного Лікбезу, який провела ГО «Центр Доброчин» 11 липня в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди.