Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 18:59:05

Стратегічне управління людськими ресурсами як елемент модернізації системи державної служби

17.06.2014   07:43

За програмою постійно діючого семінару в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалися заняття для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами, секретарів виконавчих комітетів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Навчання триватиме з 16 по 18 червня 2014 р. У відкритті заходу взяв участь директор центру Володимир Бойко.

Під час навчання обговорюватимуться засади децентралізації державної влади, реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні; значення Конституції України у розбудові демократичної незалежної держави та її консолідуюча роль у розвитку в Україні громадянського суспільства; нормативно-правове забезпечення державної служби України та нормотворча діяльність місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень.

В контексті цього учасники семінару звернуть увагу на виконавчу владу як складову державного управління, критерії ефективності роботи органів влади та питання їх відкритості в контексті законодавства про доступ до публічної інформації.

Далі йтиметься про удосконалення системи контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та станом реагування на запити, звернення, листи депутатів усіх рівнів; зміни в антикорупційному законодавстві України; розвиток кадрового потенціалу державної служби; організацію військового обліку та бронювання військовозобов’язаних і призовників в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На практичному занятті увага акцентуватиметься на засадах мовної культури державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.
 

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини