Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 13:03:25

Презентація курсів навчання в ЦПТО ДСЗУ

05.06.2014   12:31Агенцiя

Під такою назвою 3 та 4 червня фахівці Варвинського, Щорського, Куликівського та Корюківського РЦЗ провели профінформаційні заходи для осіб, які перебувають на обліку у центрах зайнятості.

Спеціалісти центрів зайнятості ознайомили безробітних з описом професій, актуальних на ринку праці та вимогами до них, а також - умовами навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців.

Безробітним було продемонстровано відеоматеріали про ЦПТО ДСЗУ, завдяки яким присутні наочно ознайомилися з умовами навчання та проживання в цих закладах.

Крім того, працівники центрів зайнятості поінформували учасників заходу про права та обов’язки громадян, які бажають навчатися за направленням служби зайнятості, актуальні робітничі професії на ринку праці та перспективи працевлаштування після навчання.


Відділ організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини