Атестати про повну середню освіту отримали засуджені Чернігівської виправної колонії № 44 та Чернігівського СІЗО
Останні дзвоники лунали не лише для учнів чернігівських шкіл. 16 атестатів про повну середню освіту отримали засуджені, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії № 44. У такий святковий для них день директор Чернігівської загально-освітньої вечірньої школи № 1 вручила атестати засудженим.
Представники Благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» також вітали засуджених із шкільним святом. Гості з Благодійної організації завітали не з порожніми руками – передали канцелярське приладдя для школи та привітали випускниць.
Атестат про одержання повної середньої загальної освіти вручили також і ув`язненому Чернігівського СІЗО.
Цього року школа при Прилуцькій виховній колонії для юнаків вивчила 35 випускників, які отримали повну загальну середню освіту. Учні отримали грамоти за досягнення в навчанні та активну участь у громадському житті школи, а випускники – атестати, які дадуть їм змогу продовжити навчання у вищих навчальних закладах.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.