Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 08:57:32

Срібнянські пенсіонери навчались фінансової грамотності

04.06.2014   11:53Агенцiя

В смт Срібному пройшов урок БізнесШколи для пенсіонерів. Відвідали даний урок билизько 20 пенсіонерів. Урок проводився в Срібнянській центральній бібліотеці.

Перше заняття розпочалося зі знайомства та запитань, що виникли у пенсіонерів при користуванні пенсійною карткою ПриватБанку. Тренер познайомила слухачів з перевагими пенсійної картки та картки “Універсальна”, програмами “Бонус плюс” та “Депозит”, послугою накопичення “Копилка”. Велику увагу було приділено безпеці користування картками, правилами передачі персональних кодів, користуванні банкоматами. Аби заняття не здалися нудними, а засвоєння почутого проходило швидше, розповіді тренера чергувались з переглядом коротких роликів, чаюванням та солодким столом.

Банківські послуги повинні зробити життя пенсіонера простішим та комфортніши. Технологічні та технічні можливості ПриватБанку зростають чи не щоденно, ПриватБанк є одним з найбільш високотехнологічних світових банків. На сьогодні ми бажаємо, аби людям пенсійного віку користуватись всіма нашими продуктами було звично та зручно, а дистанційне обслуговування не викликало труднощів.

В червні місяці заплановано провести уроки БізнесШколи для пенсіонерів в м.Бобровиця та в інших районних центрах Чернігівської області.

ПриватБанк - найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів клієнтів користується пенсійними депозитними програмами банку. Майже 54040 пенсіонерів Чернігівщини користуються пенсійними картками ПриватБанку. Лише з початку року у Чернігівському регіональному управлінні ПриватБанку відкрито більше 2535 нових пенсійних рахунків.
 

Останні новини Чернігівщини

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.