Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 16:00:50

Дітям-сиротам влаштували свято

29.05.2014   17:46

Традиційне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пройшло в Управлінні освіти Чернігівської міської ради. Із святом 1 червня – Міжнародним днем захисту дітей – юних чернігівців (дошкільнят та учнів 1-6 класів) привітали Чернігівський міський голова Олександр Соколов та начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.

Зокрема, міський голова наголосив на необхідності створення усіх умов для повноцінного навчання і виховання дітей. На сьогодні у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Чернігова навчаються 330 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За словами міського голови, їм приділяється особлива увага з боку влади – йдеться про безкоштовне харчування, підтримку випускників та щорічне оздоровлення.

"Щорічно ми 100% оздоровлюємо дітей-сиріт. Це важливо, щоб діти відчували, що про них дбають. Це питання, що знаходиться на моєму особистому контролі", - наголосив О.Соколов. Особливі слова подяки міський голова висловив опікунам, які у житті мають свою почесну місію та є Людьми з великої літери.

Усім 28 цьогорічним випускникам О.Соколов вручив сертифікати на матеріальну допомогу від міської влади. І побажав дітям не забувати про своїх наставників, а також ставити у житті високі цілі й досягати їх.

Свято завершилося концертом, усі діти отримали солодкі подарунки.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини