Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 04:07:24

На гостини до бібліотеки

20.05.2014   14:07Агенцiя

15 травня в Науковій бібліотеці Чернігівського державного інституту економіки і управління відбувся День відкритих дверей.

Долучитися до заходу було запрошено учнів 10-11 класів чернігівських шкіл разом із класними керівниками та вчителями. Бажаючих прийти виявилося чимало, адже більшість з них у майбутньому – студенти вишів.

Головною метою акції стало знайомство з вузівською бібліотекою, яка покликана забезпечувати навчальний процес та надавати користувачеві максимальний обсяг потрібної інформації. Над виконанням цих завдань злагоджено працюють усі структурні підрозділи наукової бібліотеки: читальні зали, редакційно-видавничий і науковий відділи, відділ інформаційно-бібліографічної роботи, навчальний абонемент, відділ комплектування та наукової обробки документів. Цими відділами і було проведено екскурсії для гостей.

У просторому, світлому читальному залі періодичних видань бібліотекарі підготували цілий ряд цікавих виставок, відкритих переглядів літератури, стендів з інформацією про ЧДІЕУ.

Очікував школярів також і приємний сюрприз. У бібліотеці стало доброю традицією проводити майстер-класи - ділитися секретами творчості. Цього разу усім, хто бажав, пропонувалося спробувати власноруч створити ляльку-мотанку. З радістю погодилися не тільки дівчата, а й хлопці. Результатами дружної роботи стали ляльки «Благодать» - прадавній сакральний оберіг з побажаннями ніколи не сумувати і не опускати руки.

Загальну увагу привернула виставка видань–«рекордсменів» з фонду бібліотеки:
найбільша та найменша книги; найоб'ємніша за кількістю сторінок; найдавніша за роком випуску; найзапитаніша у читачів та ін.
Співробітники відділу інформаційно-бібліографічної роботи не тільки розповіли про свою діяльність, а й провели коротку екскурсію музеєм інституту.
Навчальний абонемент запросив відвідувачів «у святую святих» - свій книжковий фонд. Подорож лабіринтами стелажів двоповерхового книгосховища стала справжньою пригодою для школярів.

Про основні кроки здійснення пошуку, вибору інформаційних джерел та документів за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в цілому та бібліотечної програми зокрема розповіли співробітники наукового відділу. Також ними було представлено невеликий огляд вітчизняних та міжнародних ресурсів вільного доступу, які пропонує сьогодні бібліотека ЧДІЕУ своїм користувачам. 

Завершувалися екскурсії в Літературній вітальні наукової бібліотеки, де проходять виставки творчих робіт та зустрічі з цікавими людьми, де можна попрацювати з ноутбуком, або пройтися вздовж полиць з художньою літературою та обрати собі книгу до душі, або просто посидіти з друзями.

Колектив бібліотеки ЧДІЕУ дякує керівництву ліцеїв №№ 15, 22 і 32, загальноосвітніх навчальних закладів №№ 28, 30, 33 за співпрацю. Будемо раді нашим новим читачам!

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).