Патріотична хода малят у Чернігові. ВІДЕО
Дитинство - це світлий безтурботний час, коли щохвилини відкриваєш для себе щось нове, а поруч з тобою люблячі люди, які завжди готові допомогти.
Перед сучасними сім`ями постає важливе завдання – виховати у своїх дітях любов та відданість Батьківщині, адже нова історія України будується саме їх маленькими рученятами.
12 квітня стартувала акція «Чернігів-місто патріотів», яка поширилася і на традиційну ходу малят у Чернігові. Усі маленькі учасники дбайливо готувалися до цього дійства: дівчатка були одягнені у яскраві спіднички та вишиванки, головним убором слугували віночки а волосся прикрашали вплетені у нього квіти, хлопчики у шароварах та вишитих сорочках нагадували маленьких козаків.
Хода пройшла від Катерининської церкви центром міста. Під час дружного маршу, діти тримали великий прапор України, навіть коляски були прикрашені плакатами та жовто-блакитними стрічками і кульками.
Таким чином, організаторам - «Молоді Демократичного Альянсу» вдалося досягти головної мети – зародити в юних чернігівцях дух єдності.
Організаторам вдалося створити для діточок справжнє свято. Можна було розфарбовувати мапу України і навіть свої щічки. Кожен міг знайти заняття за інтересами - це і ліпка з тіста, і малювання на асфальті, фото на фоні бренд воллу, цікаві розваги від дитячого центру «Індиго». Музичний супровід подарував гурт «Above The Stars».
Всі присутні дітки взяли участь у конкурсі «патріотичної» краси. Переможці отримали фотосесію від Маріанни Харді та призи від видавництва «Ранок».
Родзинкою заходу став масовий запуск кульок, до яких діти прикріпили картки з бажаннями, за підтримки творчої студії «Карамелька».
Тож нехай ті листи знайдуть свого адресата!
https://vk.com/garmata_tv
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression