Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 04:01:21

Підготовка кадрів та підвищення кваліфікації працівників у 2013 році. ДОВІДКА

12.05.2014   08:01

Для забезпечення економіки висококваліфікованими кадрами існує необхідність здійснення підготовки та підвищення професійного рівня працівників.

У 2013 р. на підприємствах, в установах та організаціях області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) кількість працівників, які проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації, склала 8,9% від облікової кількості штатних працівників.

При цьому професійну підготовку та перепідготовку отримали 2,2 тис. осіб, або лише 1% облікової кількості штатних працівників. Більше половини з них – це працівники підприємств промисловості (57,8% від усіх навчених новим професіям).

Основною формою навчання працівників була їхня професійна перепідготовка безпосередньо на виробництві (66,9%).

Серед тих, хто пройшов навчання з підготовки та перепідготовки, чоловіків було у 2,3 раза більше, ніж жінок.

Підвищення кваліфікації за різними формами навчання за рік пройшли 17,1 тис. осіб, або 7,9% облікової кількості штатних працівників, 16 осіб навчалися за кордоном.

Понад дві третини працівників підвищили кваліфікацію в навчальних закладах. Найвищим цей показник був у видах діяльності, які традиційно залучають працівників високого кваліфікаційного рівня, зокрема, в освіті – 95,9%.

Переважна кількість працюючих, котрі підвищували кваліфікацію безпосередньо на робочому місці, – працівники промисловості (43,1% всіх навчених на виробництві).

Серед працівників, які підвищили кваліфікацію, переважали жінки (56,4%), а за професійними групами – професіонали та фахівці (59,7% від загальної кількості навчених).

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.