Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 22:42:25

Чернігівці отримали практичні поради щодо управління містом від Норберта Нойгауза

28.04.2014   07:00Агенцiя

26 квітня до Чернігова завітав німецький економіст, екс-віце-мер м. Трір, автор книг, присвячених цінностям християнської демократії, доктор Норберт Нойгауз поділитися досвідом з місцевими жителями щодо управління містом на основі принципів християнської демократії. Зустріч була організована Чернігівською обласною організацією політичної партії «Демократичний Альянс».

Обговорити питання ефективного управління містом на прикладах Німеччини в залі Експертного клубу «Чистої політики» зібралась чимала кількість зацікавлених людей – це представники міської влади, представники ЗМІ, політичні діячі, активісти громадських організацій та молодь.

Зустріч проходила у вигляді брифінгу «питання-відповідь», тому спілкування вийшло досить активне і продуктивне. Німецький експерт ледь встигав відповідати на різноманітні питання присутніх щодо благоустрою міста. На питання, як досягти певних результатів у влаштуванні сучасного та комфортного життя для кожного городянина на прикладі німецького міста Трір, Норберт відповів: «Українським містам бракує стратегії, за якими можна було б розвиватися. Також найбільшою проблемою є те, що політика зазвичай пов’язана з бізнесом, що теж негативно впливає на політичний процес, – підкреслив німецький експерт. – Взагалі політика – це те, як ми організовуємо життя один з одним, як ми вміємо спілкуватися і працювати разом. А головною задачею уряду в цій справі – є необхідність заручитись підтримкою народу, так як у вирішенні проблем міста повинні приймати участь не тільки чиновники, а й просте населення. Політик може стати корисним для міста, якщо буде об’єднувати людей навколо суспільно-корисної місії, спілкуючись з ними» - завершив Норберт.

На прикладі західнонімецького міста Трір пан Нойгауз розказав, яким чином можна ефективно вирішити питання розбудови Чернігова, зацікавити туристів та зробити центр міста привабливим.

На думку Норберта Нойгауза, Чернігів – місто, яке має значний туристичний потенціал і його необхідно розвивати. Проте вирішуючи різні питання при ухвалені рішень, політики завжди мають виходити з того, що буде справедливим і що краще служитиме досягненню загального блага.
 

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.