Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 03:24:07

Новгород-Сіверська гімназія № 1 - лідер обласних олімпіад. ВІДЕО

25.04.2014   07:36Агенцiя

За підсумками проведення всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013-2014 навчальному році лідерами серед учнівських команд закладів освіти нового типу є Н.-Сіверська гімназія №1.

Дати учням необхідні знання – завдання вчителів, а от показником рівня здобутих знань є результати учнівських олімпіад, які показують наскільки учні володіють предметом і спроможні конкурувати.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Декілька років тому на обласному рівні у нас було 26 дипломів і ми ділили І місце з іншим навчальним закладом. В минулому році ми поступилися і спустилися на ІІ сходинку. В цьому році нам вдалося вийти попереду".

28 дипломів отримали учні Н.-Сіверської гімназії №1 на третьому обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.
Дар’я Бондаренко - учениця 10-А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Я брала участь у багатьох олімпіадах, але 1 місце зайняла з астрономії і вирішила піти далі".
Юлія Шевкопляс - учениця 11-А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Я отримала диплом 3-го ступеня. Це було не дуже важко, оскільки мене готував вчитель. Підготовка йшла і до районної олімпіади, і одразу почали готуватися до обласного етапу".

Учениця 11-А класу гімназії №1 Ірина Браткова виборола 4 дипломи на олімпіадах. Дівчина задоволена результатом і виявила, що на досягнутому не зупиниться. 3 дипломи з фізики, хімії та географії отримала на обласних олімпіадах Анна Корицька.
Анна Корицька - учениця 8-А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Дуже добре готувалися і залишалися після уроків і тому до обласних олімпіад я була готова. Обласні завдання викликали у мене різні емоції. Деякі завдання я знала як розв'язувати, а на деякі писала все, що знала".

Олена Ворушило - вчитель математики Н.-Сіверської гімназії №1: "Ми з Анею Корицькою, ученицею 8 класу, готувалися на олімпіаду з фізики і на зимових канікулах, і у вихідні дні, і після уроків. Це дало свої результати. На обласному етапі з фізики ми отримали диплом 2-го ступеня".

Наталія Дубовець - вчитель хімії, біології Н.-Сіверської гімназії №1: "Протягом певного періоду ми дипломів з хімії не мали. В цьому році наша праця і відданість не пройшли даремно".

Підготовка до олімпіади дуже кропітка праця як учнів, так і вчителів, й тим, що хочуть отримати перемогу, треба вірити в себе і свої можливості і, звісно, багато працювати.
Тетяна Шарай - учениця 9-А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Я брала участь у 3-х олімпіадах на обласному етапі, здобула 3 дипломи".

Віталій Щербаков - учень 10-А класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Я брав участь у декількох олімпіадах обласного етапу, диплом отримав лише з фізики".
Навчальний заклад Новгород-Сіверська гімназія №1 визнана лідером за кількістю дипломів в цьому році на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Безумовно приємно, бо це свідчення того, що ми йдемо правильним шляхом, що ми навчаємо дітей правильно, що ми можемо підготувати дітей до конкурсів. Як ви знаєте ЗНО дуже серйозний конкурс і його треба пройти і конкурувати з усією Україною. І в таких рейтингових конкурсах бачимо, що ми спроможні підготувати учнів і вони є підготовленими до таких відборів"


Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"
 

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.