Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 13:45:57

Такий не легкий професійний вибір

10.04.2014   09:59Агенцiя

Дуже скоро розпочнеться вступна кампанія – гаряча пора як для абітурієнтів, так і для навчальних закладів, які боротимуться за прихильність майбутніх студентів. Яку професію обрати і в якому з вишів її отримати – питання не з легких. Чому молодь вступає на ті чи інші спеціальності і які з них найпопулярніші?

Сьогодні найбільшим попитом серед абітурієнтів користуються професії юриста, економіста, пов’язані з програмуванням та інформаційними технологіями, а також будівельні. Популярні також спеціальності туристичної галузі та харчової і переробної промисловості.

У зв’язку зі швидким розвитком високих технологій технічна освіта знову стає популярною. Тому сучасна молодь свідомо обирає інженерні професії.
Багато років традиційно популярні професії юридичного та економічного напрямку. При чому дехто з економістів прагне отримати ще й правову освіту – цього вимагають реалії сучасного життя.

Вищі навчальні заклади дають студентам можливість не лише отримати необхідні знання за спеціальністю. Молодь може відвідувати різноманітні гуртки, брати участь у КВК, творчих конкурсах, займатися науковою діяльністю.

Якщо студент розвивається як творча особистість, це йде на користь і йому, і навчальному закладу.


http://chodtrk.com.ua/?p=14252

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини