Ярмарка умінь "Чудеса світу" пройшла в Чернігові
26 березня в Чернігові у Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання пройшла традиційна ярмарка умінь "Чудеса світу". Цей захід є одним із найулюбленіших серед вихованців клубів молодшого та середнього шкільного віку.
Під час ярмарки діти мали змогу відвідати декілька майстерень та навчитися самостійно виготовляти різноманітні вироби у різних техніках. Так, у цьому році на заході були представлені наступні майстерні:
- "Бісероплетіння" (педагог-організатор клубу "Клуб ім. Ю. О. Гагаріна" Пашкур В.М.);
- "Торцювання" (педагог-організатор клубу "Камертон" Шурда Н.А.);
- "Квіти з серветок" (педагог-організатор клубу "Джерельце" Бойко Т.Г.);
- "Вітальне запрошення з картону" (педагог-організатор клубу "Україна" Караваєва Г.Ф.);
- "Пташка з паперу"(педагог-організатор клубу "Ровесник" Подкопаєва Л.В.);
- "Лялька-мотанка" (педагог-організатор клубу "Берегиня" Удовенко О.І.).
Кожна дитина, що прийшла на ярмарку, відвідала декілька майстерень та навчилася виготовляти не один гарний виріб, щоб потім порадувати своїх близьких.
Також паралельно з майстернями проходила виставка робіт вихованців клубів. В цьому році вона була особливо яскравою та відзначилася якістю робіт. Свої роботи представили вихованці клубів "Берегиня", "Мушкетер", "Ровесник", "Клуб ім. Ю.О. Гагаріна", "Джерельце", "Камертон", "Ровесник", "Юніор" та відділ соціально-профілактичної роботи.
Окремого слова потребує спеціальна категорія робіт, що була представлена на виставці, а саме вироби до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка. Роботи були натхненними, майстерними, фантазійними.
В Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання завжди проходять цікаві творчі, спортивні, розважальні, пізнавальні заходи. Запрошуємо всіх до найближчого клубу за місцем проживання. Ми - поряд, ми - в кожному районі, ми - за крок від дому.
За інформацією Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.