Навчання проведено у 5 районах Чернігівщини, в яких взяли участь понад 280 працівників аграрного сектору області
Державна інспекція сільського господарства в Чернігівській області проводить послідовну та системну роботу з вдосконалення та покращання профілактики виробничого травматизму.
Так, на початку березня 2014 року на базі комунального навчального закладу «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр» проведено навчання та перевірка знань з питань електробезпеки спеціалістів агропромислового комплексу Коропського та Чернігівського районів Чернігівської області.
На навчанні особлива увага приділялась питанням профілактики нещасних випадків в електроустановках, призначенню відповідальних за електрогосподарство, навчанню електротехнічного та електротехнологічного персоналу, проведення інструктажів у господарствах аграрного сектору економіки.
У навчанні взяли участь представники територіальних органів Держсільгоспінспекції, Держгірпромнагляду, Держенергонагляду, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, управління агропромислового розвитку Ріпкинської та Чернігівської райдержадміністрацій.
Під час навчання слухачі отримали необхідну інформацію про особливості застосування Закону України «Про охорону праці». Фахівцями Держсільгоспінспекції в області звернуто увагу на передбачену відповідальність за невиконання вимог нормативно-законодавчих актів з охорони праці та електробезпеки.
Загалом з початку року такі навчання проведено у 5 районах області, в яких взяли участь понад 280 працівників аграрного сектору області, що дало змогу майже на 30 відсотків знизити виробничий травматизм в господарствах сільгосптоваровиробників у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Харченко В.М. – начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки Управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.