Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 15:40:16

В Чернігівському юридичному коледжі відбувся розподіл випускників 2014 року

14.03.2014   09:54Агенцiя

В Чернігівському юридичному коледжі Державної пенітенціарної служби України відбувся розподіл випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст».

Даний захід є офіційним і традиційним для навчального закладу. Кожний рік курсанти працевлаштовуються в органах і установах Державної пенітенціарної служби України. 2014 рік не став винятком.

Розподіл відбувся під головуванням начальника Чернігівського юридичного коледжу полковника внутрішньої служби Олійника Олександра Івановича, за участю головного спеціаліста інспекції з особового складу Центрального апарату ДПтС України підполковника внутрішньої служби Шеремети Олексія Петровича.

Запрошені начальник управління ДПтС України полковник внутрішньої служби Валерій Михайлович Пісклов та заступник начальника управління полковник внутрішньої служби Вячеслав Станіславович Козка привітали майбутніх пенітенціаріїв з отриманням перших робочий місць.

Валерій Пісклов підкреслив, що рівень знань, які курсанти отримали під час навчання, відповідає вимогам, які до них висуваються, та висловив сподівання, що подальша співпраця Чернігівського юридичного коледжу та управління ДПтС України в Чернігівській області допоможе викладачам навчального закладу у практичній підготовці спеціалістів.

«Багато хто з випускників обіймає високі посади в органах та установах Служби. Всі керівники, які працюють з нашими курсантами відзначають їх якісну професійну підготовку», - зазначив у своєму виступі Олександр Олійник.
Заступники начальника коледжу полковник внутрішньої служби Чебоненко Станіслав Олегович, полковник внутрішньої служби Жабінський Володимир Михайлович, полковник внутрішньої служби Головешко Олег Анатолійович запевнили, щоб, як кажуть, «тримати визнану марку» викладачі Чернігівського юридичного коледжу постійно працюють над удосконаленням і розробкою нових програм. Для якісної підготовки курсантів навчальний заклад має відповідну матеріально-технічну базу. Величезна увага приділяється практичній підготовці курсантів.

При розподілі випускників в обов'язковому порядку враховувалися не тільки морально-психологічні та ділові якості, рівень знань, характеристики командирів, але також і місце проживання.

За підсумками засідання комісії всі 146 випускників, котрі навчалися в коледжі, отримали робочі місця.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини